16 schodów - Zestaw do oświetlenia schodów szerokość oświetlenia 60 cm

  • Cena: 829.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 255

Opis produktu

 Zestaw do oswietlenia schodów z wykorzystaniem tasm LED.

W sklad zestawu wchodzi

- Inteligentny sterownik do schodów -  https://www.illuminations.pl/sterownik-inteligentny-led-do-oswietlenia-schodow-sterownik-do-efektow-swietlnych-wersja-1120-p-605.html

- czujniki ruchu dedykowane do sterownika 2 sztuki - https://www.illuminations.pl/czujnik-ruchu-czujnik-zmierzchu-jednym-zwarciowy-do-inteligentnych-sterownikow-schodowych-p-507.html

- tasma led wodoodporna 2 rolki (biala ciepla lub biala zimna) - https://www.illuminations.pl/tasma-led-5m-smd-3528-300-diod5m-wodoodporna-biala-ciepla-pasek-led-listwa-led-p-216.html

- zasilacz dobrany do zestawu - https://www.illuminations.pl/zasilacz-modulowy-tasma-led-12v-75w-6-a-rs-75-sy-p-467.html


Sterowniki led do sterowania oswietleniem schodów - gwarantuja unikalna wizualizacje oswietlenia stopni schodów. Efekty swietlne uzyskiwane przy ich pomocy  poprzez efektowne zapalanie kolejnych punktów swietlnych na schodach i atrakcyjne podswietlanie stopni schodowych – optymalizuja oswietlenie wnetrza mieszkania. 

Zastosowanie sterowników schodowych nie ogranicza sie tylko do wykorzystywania ich do swietlenia klatki schodowej czy tez samych schodów. Inwencja architektów pozwala uzyskiwac efekty swietlne LED równiez na korytarzach, chodnikach, korytarzach, w ogrodzie, wjazdach do garazu. 

Inteligentny dom to nie tylko sterowanie ogrzewaniem, zaluzjami czy kontaktami to równiez oszczednosc energii poprzez estetyczne i ekologiczne oswietlenie schodów. Kolejne zapalanie schodów – wlaczanych specjalnymi czujnikami ruchu, które wykrywaja ruch zblizajacej sie do schodów osoby, pozwala na bezpieczne poruszanie sie po schodach w góre i w dól. 

Uniwersalnosc naszego sterownika do oswietlenia schodów przy pomocy technologii LED, pozwoli Panstwu na wykorzystanie w tym celu zarówno: tasm LED, zarówek LED, opraw LED np. SKOFF, BRILUX czy PAULMANN. Konstrukcja sterownika jak i naszych czujników pozwala na bezposrednia wspólprace z tymi producentami. 

Przy najczesciej stosowanych tasmach LED, moga Panstwo skorzystac zarówno z tasm monochromatycznych (jednokolorowych) jak i z tasm RGB uzyskujac dostep do nieograniczonej wrecz palety barw. 

Nasze systemy do oswietlenia schodów sa bezpieczne gdyz pracuja wykorzystujac napiecie 12V, które jest bezpieczne dla czlowieka. Przypadkowe dotkniecie tasm LED nie zagraza zyciu czlowieka, tak jak to jest w przypadku standardowych instalacji elektrycznych. 

Projektujac nasz sterownik do oswietlenia schodów, myslelismy o wygodzie jego uzytkowników. Sterowniki obsluguja od 5 do 35 schodów, tasmy LED, zarówki LED, halogeny 12V, oprawy schodowe popularnych producentów. Nasze czujniki ruchu zapewniaja komfort pracy poprzez mozliwosc regulacji zasiegu ich dzialania (nie zalaczaja schodów gdy ktos przechodzi obok nich), waski kat „widzenia, wbudowany czujnik zmierzchu. 

Sterownik oswietlenia schodów mozna stosowac zarówno przy schodach drewnianych, kamiennych, marmurowych czy granitowych. Doskonale sprawdza sie przy schodach tradycyjnych jak i azurowych, przy zastosowaniu profili aluminiowych do oswietlenia LED jak i bez nich.  

Do naszych sterowników do oswietlenia schodów oferujemy dodatkowo – koncówki mocy – umozliwiajace podpiecie pod kanal obciazenia do 18A. Umozliwia to oswietlenie LED poreczy schodów, klatki schodowej otokiem z tasmy LED. Czy tez wykorzystanie tasm LED do oswietlenia schodów o mocy wiekszej niz 1A na jednego schoda. 
 

 

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!