Końcówka mocy 3A - sterownik do schodów

  • Cena: 100.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 222

Opis produktu

Koncówka mocy nalezy do tych inteligentnych akcesoriów systemów oswietleniowych, które pozwalaja go rozbudowac, zwiekszyc wydolnosc pod wzgledem mocy. Staramy sie za kazdym razem, gdy Klient kupuje sterownik, podpowiedziec taka opcje, nie ograniczajaca projektu a wrecz przeciwnie – wzbogacajaca go o nowy watek.

Dzieki koncówce mozna podpiac pod kanal obciazenie do 18A. Dzieki temu mamy szanse dodac efekt swietlny w dodatkowych miejscach. W gre wchodzi np. podswietlenie balustrad, poreczy. Czesto podpina sie takze wiecej tasm LED, czy opraw oswietleniowych. Schody mamy przeciez w bardzo róznych przestrzeniach i warto dodac swiatlo w kilku zakamarkach klatki schodowej, czy w bardzo dlugim slabo oswietlonym holu. Doswietlamy zatem dodatkowe przestrzenie.

Drugim rozwiazaniem jest dopiecie do systemu innych rodzajów oswietlenia. Poza tasmami LED, takze LED RGB, mozna siegnac po oprawy wykorzystujace ta sama technologie, czy np. lampy wiszace albo kinkiety. Wówczas to wszystko dziala w harmonii z soba i zgodnie z potrzebami uzytkownika ustawia sie aktywnosc iluminacji w polaczeniu z realna sytuacja w danym momencie (udzial czujników).

Koncówka mocy pozwala zastosowac tasmy ledowe do oswietlenia schodów o mocy wiekszej niz 1A przypadajacej na jeden schodek. Zgodnie z danymi technicznymi proponowana koncówka równa sie zwiekszeniu obciazenia kanalu sterownika do 3A. Na zamówienie produkujemy koncówki mocy na dopuszczalne obciazenie do 18A.Dane techniczne:

 

- Zwiekszenie obciazenia kanalu sterownika do 3 A

  

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!